OFERTA


Firma PUC MAJSTER już od 1993 r. specjalizuje się w czyszczeniu wentylacji dezynfekcją. Czynności te są nieodzownym elementem bezpieczeństwa sanitarnego i przeciwpożarowego. Wykorzystujemy technologię stosowaną od wielu lat w krajach skandynawskich i w Niemczech. Jest to o tyle istotne, że w krajach tych wymagania sanitarne należą do najostrzejszych. Czyszczenie wykonujemy sprawdzonymi technikami tj.: ręcznie, mechanicznie i chemicznie. Mamy przyjemność przedstawić Państwu metody i maszyny, jakimi się posługujemy.


Szczur - czyści 30 metrów kanału w 5 minut

Szczur jest nie wirującą maszyną czyszczącą, zasilaną sprężonym powietrzem i przeznaczoną do czyszczenia przewodów wentylacyjnych. Może czyścić kanały o przekroju kołowym oraz o przekroju kwadratowym.
Zanieczyszczenia usuwane są za pomocą specjalnego odkurzacza składającego się z następujących elementów:
 • wentylatora wyciągowego,
 • zespołu filtrów umieszczonych we wspólnej skrzynce.


 • Urządzenie czyszczące z giętkim wałkiem

  Urządzenie czyszczące z giętkim wałkiem.
  Jest to urządzeniem czyszczącym z wirującą szczotką przeznaczonym do czyszczenia kanałów wentylacyjnych. Urządzenie zostało zoptymalizowane pod względem nakładu pracy - może je obsługiwać tylko jeden człowiek. Zestaw jest lekki i łatwy do przemieszczania. Wałek napędzający szczotkę obraca się wewnątrz węża zapewniającego bezpieczeństwo obsłudze i brak uszkodzeń czyszczonych kanałów. Zakres pracy wynosi do 10 m. Urządzenie nadaje się również doskonale do czyszczenia miękkich (giętkich) kanałów wentylacyjnych. Urządzenie napędzane jest silnikiem o regulowanej prędkości obrotowej, zasilanym z akumulatora.


  Robot czyszcząco-dozorujący dla przewodów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.


  Robot czyszcząco-dozorujący

  Robot jest zdalnie sterowany i ma bardzo szerokie możliwości. Przeznaczony jest przeznaczonym do sprawdzania i czyszczenia wnętrza kanałów wentylacyjnych lub klimatyzacyjnych. Pojazd gąsienicowy może zostać wyposażony w różne narzędzia do prac wewnątrz kanału wentylacyjnego o przekroju kołowym, owalnym lub kwadratowym czy prostokątnym.
  Robot jest produkowany w wersji podstawowej z kamerą o kącie widzenia 270o przeznaczoną do oglądania wewnętrznych ścian kanałów przed czyszczeniem i po czyszczeniu. Operator przy użyciu monitora może w prosty sposób kontrolować efekty pracy robota. Wyczyszczone przez robota zanieczyszczenia są usuwane za pomocą odkurzacza przemysłowego.

  Dekle rewizyjne.

  Dekiel rewizyjny